• Фудбал
  • Кошарка
  • Хокеј
  • Тенис
  • Е-Спорт

22Bet Промоции и Услови за Бонус

Бонусите се главен метод на привлекување на нови клиенти, и тој метод се користи на скоро сите страници за забава на интернет. 22Bet ги следи истите тактики, нудејќи подароци и за коцкари и за обложувачи. И секако, 22Bet се труди постојано да создава нови типови на бонуси за своите играчи, програми за лојалност, бонуси во игра и бонуси за обложување, се со цел коцкарите да се чувствуваат пријатно.

22BET ДОБРЕДОЈДЕ БОНУС ЗА НОВОДОЈДЕНИТЕ

22Bet нуди голем избор на промоции како за новите корисници, така и за редовните посетители. Сите подароци се поделени во три главни категории:

Секоја категорија има пакет за добредојде и услови за добивање на истиот.

22BET ДОБРЕДОЈДЕ БОНУС ЗА СПОРТСКО ОБЛОЖУВАЊЕ

Како прво, да ги погледнеме понудите за новите играчи. Ова е првиот бонус што можете да го добиете и со самото тоа и најинпресивниот.

Што е Бонус за Добредојде?

Добредојде бонусот е подарок од компанијата што се доделува на сите нови клиенти без ограничувања. Обично се состои од виртуелни пари и (или) бесплатни облози. Во овој случај, 22Bet Бонусот за добредојде за обложување е 100% бонус со максимален износ до 300 EUR. Ова ја Прави 22Bet најдобрата обложувалница што се однесува на бонусот за добредојде.

Како да ја Добиете Понудата за Регистрација?

Следете го краткото упатство за да го добиете бонусот за регистрација:

Кои се Условите за Бонусот на 22Bet?

Овде се најважните услови и правила кои треба да ги знаете:

Ако бонусот е впишан на вашата сметка за бонус, условот за обложување е 50 пати повеќе од износот на бонусот.

ДОБРЕДОЈДЕ ПОНУДА НА КАЗИНОТО

Казиното има три главни бонуси кои секој клиент може да ги добие. Да погледнеме одблизу:

Бесплатни вртења е уште еден бонус кој можете да го добиете во казиното. Можете да ги потрошите повеќето на слот машините.

БЕСПЛАТНИ ОБЛОЖУВАЊА ЗА СИТЕ СПОРТОВИ

Можете бесплатно да се обложите ако добиете било кој од бонусите на вашата сметка. Можете да ги користите овие виртуелни средства заедно со вашиот депозит за да се обложите. Друга опција е да користите бонус поени кои исто така може да се потошат на обложување.

Како да Добиете Бесплатни Обложувања?

Можете да добиете бонус за серија губитнички облози. Шемата е следната:

22Bet Услови за Бесплатни Облози

Условите и правилата може да варираат во зависност од бонусот кој ќе го одберете. Основните правила, што не се променливи се:

ОПИС НА 22BET БОНУС КОДОВИТЕ

Бонус код е„магичен збор“ кој го активира бонусот. Тие се користат од сите обложувалници и места за коцкање на интернет.

Да добиете бонус код, треба да одите во делот „Бонуси“ на 22Bet веб-страницата и внимателно да ги прочитате упатствата за избраниот бонус. Таму ќе го најдете бонус кодот кој ви е потребен. Како забелешка, не сите 22Bet бонуси ги имаат овие промотивни кодови.

Како да го Употребите 22Bet Промотивниот Код?

Процесот на користење на 22Bet кодовите е многу едноставен. Само следете ги упатствата кога го активирате бонусот. Ке има копче со Промотивен Код над тоа. Не можете да го промашите.

БОНУСИ ЗА ПОСТОЈНИТЕ ИГРАЧИ

Како додаток на добредојде бонусите, местото нуди и одлични пакети за редовните клиенти. 22bet.com има неколку поттикнувачки подароци и бонуси кои се издвојуваат од промоциите на други места.

Бонус Надополнување

Надополнувањето е неделен 100% бонус на обложувалницата до максимум 100 УСД. Едноставен е – депонирајте средства во петок со минимален износ од 1 УСД и добијте ја оваа награда.

ПОПУСТ – БОНУС

Има некои фантастични неделни промоции на веб-страницата. Една од нив е и овој корисен бонус. Добијте неделен паричен попуст од 0.3% на вашите спортски облози. Секоја недела обложувалницата ја пресметува вкупната сума која сте ја потрошиле на обложување во текот на претходната недела. Добивате неделен поврат на средства од вкупната сума на облози од претходната недела. Навистина интересна опција за обложување, зар не?

За да го ослободите вашиот 22Bet бонус, морате да се обложите на натпревар со минимален коефициент од 1.50.

Секојдневни Бесплатни Вртења

Обложете се во играта на денот и добијте 30 бесплатни вртења. Оваа награда можете да ја добиете секој вторник од 6:00 до 10:00 GMT.

Роденденски Бонус

На вашиот роденден од 22Bet ќе добиете специјален подарок. Подарокот се состои од 500 бонус поени кои можете да ги потошите во продавницата.

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА