• Futbolli
  • Basketboll
  • Hokej
  • Tenis
  • eSports

22BET SISTEMI I BONUSIT

Bonuset janë metoda kryesore e tërheqjes së klientëve të rinj, e cila përdoret nga pothuajse të gjitha faqet argëtuese në internet. 22Bet ndjek të njëjtat taktika, duke ofruar dhurata si për lojtarët e kumarit, ashtu edhe për bastorët. Për më tepër, 22Bet përpiqet vazhdimisht të krijojë lloje të reja bonusesh për lojtarët e saj, programe besnikërie, bonuse në lojë dhe bonuse për baste në mënyrë që të bëjë çdo lojtar të ndjehet i qetë.

BONUSI I MIRËSEARDHJES SË 22BET PËR PËRDORUESIT E RINJ

22Bet ofron një gamë të gjerë promocionesh për përdoruesit e rinj, si dhe për vizitorët e rregullt. Të gjitha dhuratat ndahen në tre kategori kryesore:

Secila kategori ka paketat e saj të mirëseardhjes dhe kushtet për t’i përfituar.

BONUSI I MIRËSEARDHJES 22BET PËR BASTET SPORTIVE

Si fillim, le të shohim ofertën që mund të përfitojë çdo lojtar i ri. Ky është bonusi i parë që mund të merrni në faqe, i cili është njëkohësisht edhe më mbresëlënësi.

Çfarë është bonusi i mirëseardhjes?

Bonusi i mirëseardhjes është një dhuratë nga shërbimi që u jepet të gjithë klientëve të rinj, pa përjashtim. Zakonisht, ai përbëhet nga para virtuale dhe (ose) baste falas. Në këtë rast, oferta e mirëseardhjes për bastet në 22Bet është një bonus 100% deri në 300 USD. Kjo e bën bastvënësen më të mirë kur bëhet fjalë për ofertën e mirëseardhjes.

Si të kërkoni një ofertë regjistrimi?

Thjesht ndiqni këtë udhëzim të shkurtër për të marrë bonusin tuaj të regjistrimit në 22Bet:

Cilat janë kushtet e bonusit të 22Bet?

Këto janë kushtet më të rëndësishme për të cilat duhet të jeni në dijeni:

OFERTA E MIRËSEARDHJES NË KAZINO

Kazinoja e integruar ka tre bonuse kryesore që çdo klient mund t’i përfitojë. Le t’i shohim nga afër:

BASTE FALAS PËR ÇDO LLOJ SPORTI

Ju mund të vendosni një bast falas duke përdorur një nga bonuset e disponueshme në llogarinë tuaj. Ju mund t’i përdorni këto fonde virtuale së bashku me depozitën tuaj për të vendosur baste. Opsioni tjetër është përdorimi i pikëve bonus që mund të shpenzohen gjithashtu për baste.

Si të Kërkoni Baste Falas?

Ju mund të merrni një bonus për një seri bastesh të humbura. Skema është e tillë:

Kushtet e Bastit Falas të 22Bet

Termat dhe kushtet mund të ndryshojnë në varësi të bonusit që zgjidhni. Ndër rregullat bazë të pandryshueshme janë:

Ju duhet të humbni të paktën 20 herë radhazi;
Para se të tërhiqni para, duhet të vini baste disa herë në memorie të fshehta virtuale;
Për çdo aktivitet mashtrues, llogaria dhe fitimet tuaja do të ngrihen;
Bonusi i vënë në bast transferohet në llogarinë kryesore të shumës së fondeve të mbetura nga bonusi, por nuk e tejkalon shumën e bonusit;
Bonusi konsiderohet i vënë bast nëse në gjendjen e llogarisë mbetet një shumë që është më e vogël se sa shuma minimale e bastit në llogarinë e lojës, ose nëse plotësohen kërkesat e bastit.

PËRSHKRIMI I KODIT TË BONUSIT 22BET

Një kod bonusi është një “fjalë magjike” që aktivizon një bonus. Ata përdoren nga të gjitha faqet e basteve dhe të lojërave të fatit në internet.

Për të përfituar një kod bonus, duhet të shkoni te seksioni “Bonuset” në faqen kryesore të faqes së 22Bet dhe të lexoni me kujdes udhëzimet për bonusin e zgjedhur. Aty do të gjeni kodin promocional që ju nevojitet. Kini parasysh se jo të gjitha bonuset e 22Bet kanë këto kode promocionale.

Si të përdorni një kod promocional të 22Bet?

Procesi i përdorimit të kodeve promocionale të 22Bet është shumë i thjeshtë. Thjesht ndiqni udhëzimet gjatë aktivizimit të bonusit. Do të shihni një shirit me emrin “Promo Code” sipër tij. Do ta dalloni lehtësisht.

BONUSET PËR LOJTARËT EKZISTUES

Përveç bonuseve të mirëseardhjes, ofrohet edhe një paketë e mrekullueshme dhuratash për klientët e rregullt. 22bet.com ka stimuj dhe bonuse që dallohen nga promocionet e faqeve të tjera.

Bonusi Reload

Reload është një bonus javor sportiv 100%, deri në 100 USD. Funksionon mjaft thjesht: mjafton të depozitoni në ditë të premte të paktën 1 USD dhe përfitoni këtë shpërblim.

Bonusi i Zbritjes

Ka disa oferta fantastike javore në faqe. Dhe një prej tyre është ky bonus i dobishëm. Përfitoni një zbritje javore në para prej 0,3% në bastet tuaja sportive. Çdo javë, bastevënësi llogarit shumën totale që keni shpenzuar në baste gjatë javës së kaluar. Zbritja javore është 0.3% e shumës totale së basteve të vendosura javën e mëparshme. Kjo është diçka shumë e dobishme për bastet në para, apo jo?

Për të kërkuar bonusin tuaj të 22Bet, duhet të vendosni një bast në një ngjarje sportive me koeficient të paktën 1.50.

Rrotullime falas të përditshme

Vendosni baste në lojën e ditës dhe merrni 30 rrotullime falas. Këtë çmim mund ta merrni çdo të martë nga ora 6:00 deri në 10:00 GMT.

Bonusi i Ditëlindjes

Në ditëlindjen tuaj mund të merrni nga 22Bet një dhuratë speciale. Dhurata përbëhet nga 500 pikë bonus që mund t’i shpenzoni në dyqanin e 22Bet.

Pyetjet më të Shpeshta