• Futbolli
 • Basketboll
 • Hokej
 • Tenis
 • eSports

MERRNI 100% BONUS DERI NË 122 €/$

Merrni një Bonus

22Bet Shqipëri: Faqe e Besueshme Bastesh

Kompania e basteve 22Bet karakterizohet nga një gamë e gjerë ofertash e bonusesh. Midis tyre, ka forma të ndryshme promocionesh: paketë mirëseardhjeje, bonus depozite, dhurata për ditëlindje, kushte të përmirësuara për baste, baste falas pas një serie bastesh të pasuksesshme dhe oferta të tjera. Çdo promocion ka kushte përkatëse për pjesëmarrje.

Lojtarët e kumarit që e kanë zbuluar së fundmi faqen dhe vendosën të eksplorojnë 22Bet, përfitojnë një bonus të mirë regjistrimi. Kompania u jep bastorëve të rinj një dhuratë prej 100% për depozitën e parë deri në 122 €/$. Për më tepër, shtrirja e këtij bonusi të 22Bet është mbresëlënëse: kazino është gati të dhurojë deri në 300 €/$ ose ekuivalentin e këtyre shumave në valutën e klientit.

 • BONUS 100% DERI NË 122 €/$
 • për Bast
 • në Depozitën Tuaj të Parë
Bashkohu Tani

PËRFITIMET NGA 22BET

SHQYRTIMI I FUNKSIONEVE KRYESORE TË SPORTSBOOK 22BET

Fillimisht, shërbimi u specializua vetëm në industrinë e basteve. Më pas, funksionaliteti nisi të zhvillohej gradualisht dhe kazinoja e integruar në faqe është shfaqur së fundmi. Por burimi kryesor i klientëve për shërbimin mbeten personat që vënë baste në sporte.

Lista e Sporteve të Paraqitura në 22Bet

Përveç sporteve dhe esports, regjistri sportiv i 22Bet ofron edhe baste online për motin, rezultatin e lotarive dhe ngjarje të tjera shumë të papritura. Kjo është një qasje e shkëlqyer për biznesin, apo jo? Çdo opsion i regjistrit sportiv mund të gjendet lehtësisht në faqen kryesore.

Ka shumë opsione bastimi dhe sporte për të bastuar, të tilla si: futboll, hokej, basketboll, futboll amerikan, kriket, tenis, mot, politikë, lojëra televizive, regbi, gara me kuaj, MMA, volejboll, hendboll, golf, shigjeta, eSports, biliardo, Formula 1, Shah, Çiklizëm.

Llojet e Basteve të Disponueshme në Platformën e Lojërave të Fatit

Ekzistojnë dy lloje bastesh kohore në faqe: para ndeshjes dhe live. Oferta e basteve para ndeshjes ju lejon të vendosni baste përpara fillimit të një turneu, loje ose ndeshjeje dhe përmban mbi një mijë opsione bastesh sportive për ndeshjet kryesore.

Bastet në çdo ngjarje të zgjedhur mund të renditen sipas tregjeve të disponueshme dhe të shfaqen në dy ose tre kolona për t’u perceptuar lehtësisht. Mbi vijës gjendet një tabelë informacioni ku shfaqet numërimi mbrapsht deri në fillimin e ndeshjes. Në të djathtë është gjendet një kupon basti i personalizuar. Më poshtë është një bllok me tarifat më të mira për momentin dhe llojet e njohura të lojërave.

Për më tepër, bastet mund të ndahen edhe në këto kategori:

Mund të gjeni më shumë informacione mbi çdo lloj basti në seksionin e faqes Pyetje dhe Përgjigje.

Opsioni i Basteve Live

Modaliteti online po tërheq shumë vëmendje. Krijuesit e kanë punuar me kujdes. Për të vënë bast gjatë ndeshjes, shkoni te seksioni “Live” nga menyja kryesore. Struktura dhe dizajni janë marrë nga faqja para ndeshjes. Ngjarjet live në këtë seksion nuk ndahen në ngjarje sportive dhe lojëra fati të tjera argëtuese. Gjithçka është grumbulluar së bashku, por në mënyrë të strukturuar. Futbolli i shumëkërkuar dhe hokeji vendosen në një meny të veçantë. Ka gjithmonë Ngjarje Live mbi to. Ofertat e reja të regjistrave sportivë shfaqen shpesh në basketboll, tenis, volejboll dhe hendboll.

Bashkohu Tani

VLERËSIMI I KAZINOSË 22BET

Siç e kemi përmendur tashmë, 22Bet nuk është vetëm një vend per baste, por edhe një kazino online. Prandaj, nuk është e udhës ta injoroni këtë pjesë të shërbimit.

Gjetja e një klubi të lojërave të fatit është mjaft e thjeshtë, mjafton të gjeni mbishkrimin Kazino në pjesën e sipërme të faqes dhe klikoni mbi të. Faqja kryesore do të hapet menjëherë me lojërat që ndodhen në të.

Lojëra Kazino dhe Slots për Lojtarët

Kazinoja 22Bet ka mbi 3000 lojëra në faqen e saj të internetit, duke e bërë atë një nga më të mëdhatë në të gjithë industrinë e lojërave të fatit. Pak kazino mund të krenohen me një përzgjedhje të tillë lojërash elektronike, lojërash tavoline dhe lojërash të tjera argëtuese. Në seksionin e makinerive të fatit, mund t’i renditni lojërat sipas datës, preferencave, popullaritetit dhe jackpot-eve. Përveç kësaj, lojtarët do të jenë gjithashtu në gjendje të renditin lojërat sipas ofruesit të softuerit.

Gjithashtu, ka lojëra të natyrës tradicionale në kazino, si ruletë, blackjack, baccarat, poker dhe versionet e tyre të ndryshme. Nëse jeni adhurues i ndjesive të vërteta, atëherë mos e humbisni rubrikën Live. Këtu një ndarës letrash profesionist live është gati të pranojë baste në kohë reale.

Nëse kjo nuk është e mjaftueshme për ju, atëherë ka lojëra aksioni me prezantues.

Ofruesit e Softuerëve të Paraqitur në Kazinonë Online

Janë më shumë se 20 operatorë lojërash. Lista përfshin zhvillues të njohur softuerësh si Betsoft, Habanero Gaming, Microgaming, NetEnt, Pragmatic Play dhe Thunderkick.

Bashkohu Tani

PËRSHTATSHMËRIA CELULARE E 22BET

Një pjesë e madhe e trafikut vjen nga përdoruesit e telefonave celularë dhe tabletave. Në vijim, le të hedhim një vështrim më të afërt se ç’lloj përshtatshmërie celulare ofron 22Bet.com.

ÇFARË PROMOCIONESH TË TJERA OFRON SPORTSBOOK?

22Bet mban një fushatë aktive bonusesh. Promocionet ndahen në tre lloje kryesore:

 1. Sporti. Këtu do të gjeni pesë bonuse: për bastin e parë, një sërë bastesh, një bonus mirëseardhjeje dhe më shumë.
 2. Kazino. Ka tre bonuse në dispozicion. Një lojtar mund të përfitojë rrotullime falas dhe para virtuale.
 3. Dyqani. Në dyqan, ju mund të blini artikuj dhe mallra të markës me stampën e ekipit tuaj të preferuar. Ndër bonuset është vetëm një që mund të merret për ditëlindje dhe që ofron një zbritje të vogël.

OPSIONET BANKARE QË OFRON SPORTSBOOK

Basti minimal në 22Bet është 0.2 euro. Kufiri maksimal i vlerës së bastit llogaritet për çdo ngjarje veç e veç, në varësi të sportit dhe tregut të zgjedhur. Fitorja maksimale gjithashtu nuk është e kufizuar.

Metodat e Depozitimit dhe të Tërheqjes

Një numër i madh sistemesh të pagesave janë të lidhura në faqen e lojërave të fatit. Me ndihmën e tyre, ju mund të depozitoni dhe të tërhiqni fonde:

 1. Kupona elektronikë
 2. Kriptovaluta
 3. Transferta bankare
 4. Terminale pagesash në filialet e 22Bet
 5. Këmbim monedhash elektronike
 6. Celular
 7. Më shumë se 16 kuleta elektronike
 8. Karta bankare

Shuma minimale e depozitës është 1 USD. Tërheqja minimale e disponueshme fillon nga 1,5 USD. Depozitat dhe tërheqjet janë jashtëzakonisht të shpejta, brenda 15 minutave.

Kufijtë e Pagesave për të gjithë Lojtarët dhe Bastorët

Nuk ka asnjë informacion në lidhje me pagesat maksimale të lejueshme në rregullat e faqes. Pra, mund të konkludojmë se nuk ka kufizim për tërheqjen e parave. Shuma minimale e disponueshme për t’u tërhequr është 1,5 USD.

Siguria e të Dhënave të Bastorëve

Të gjitha informacionet financiare dhe personale të përdoruesve janë plotësisht të mbrojtura. Faqja përdor një sistem të veçantë enkriptimi me cilësi të lartë për të mbrojtur transferimet e parave. Për më tepër, në vlerësimet e tyre, lojtarët nuk përmendin zhdukjen e parave nga llogaritë e tyre dhe sulme mashtruese. Pra, mos u shqetësoni, faqja është e sigurt dhe e ligjshme.

Procesi i Regjistrimit në 22Bet

Për t’u regjistruar në faqe, thjesht klikoni butonin “Regjistrohu” në menynë e mësipërme. Plotësoni të dhënat personale, vendosni një fjalëkalim për llogarinë, pranoni marrëveshjen me rregullat e shërbimit dhe përfundoni procedurën duke kaluar ne disa hyrje.

Mos harroni të verifikoni profilin tuaj. Pasi ta verifikoni, do të keni mundësi të tërhiqni fitimet tuaja.

Shërbimi ndaj Klientit në Platformën e Lojërave të Fatit

Shërbimi mbështetës punon shtatë ditë në javë pa ndërprerje, në anglisht dhe gjuhë të tjera evropiane. Përfaqësuesit e tij mund të kontaktohen përmes bisedës online ose me email.

Vlerësime të pavarura nga ekspertët e lojërave të fatit: 100% Pozitive

PYETJE TË SHPESHTA